Series
Ratings
61
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 2.0
HERO2014Rated ★ 2.5
HERORated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5