Series
Ratings
68
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Kim Soo RoRated ★ 0.5- Jang Gil SanRated ★ 3.5
The King’s WomanRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 0.5
Queen InsooRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
GhostRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0