Titles you rated
Blue Spring RideRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0