Movies
Ratings
52
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
SullyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 0.5
UpRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0