Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
Slayers NextRated ★ 4.0
Slayers TryRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 2.5
WhisperRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0