Movies
Ratings
322
ParasiteRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Three Summer NightRated ★ 1.5- The Last RideRated ★ 2.0
Tokyo TaxiRated ★ 3.0
Snowy RoadRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5