Movies
Ratings
201
Top GunRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
PlatoonRated ★ 5.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 5.0
BanG Dream Film LiveRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
IntrudersRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0