Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0