Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0