Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 0.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0