Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The EelRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
SolarisRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0