Titles you rated
QueerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The BalconettesRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
North by NorthwestRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5