Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0