Movies
Ratings
53
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
FailanRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 4.0
NCT DREAM THE MOVIE: In A DreamRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
An AlgorithmRated ★ 4.0
Ghost WalkRated ★ 2.5- Leave The Door OpenRated ★ 4.0
- Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0