Movies
Ratings
74
RatatouilleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Summer 1993Rated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
The Running ActressRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0