Movies
Ratings
249
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 0.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
White NightRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5