Titles you rated
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
San AndreasRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 2.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5