Series
Ratings
182- JeongnyeonRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.0
Love ScoutRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 1.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 1.5
The Interest of LoveRated ★ 1.0