Movies
Ratings
88
Train to BusanRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5