Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5