Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0