Movies
Ratings
80
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
ExitRated ★ 1.0