Movies
Ratings
319
Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
BoltRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
HerRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0