Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0