Titles you rated
Dear XRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5