Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0