Series
Ratings
123
I Am Married...But!Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 4.5
Dora the ExplorerRated ★ 4.0- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
The Magic School BusRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0- Dibo the Gift DragonRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.5
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
Say I Love YouRated ★ 1.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0