Series
Ratings
13
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5