Movies
Ratings
754
Blood RainRated ★ 4.0
AdriftRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The FortressRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Early ManRated ★ 1.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 4.0
SpartaRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Pawn SacrificeRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.5