Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- The ParadiseRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0