Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5