Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.5- Sound! EuphoniumRated ★ 5.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Win or LoseRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
LEGO Pixar: BricktoonsRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5