Series
Ratings
16
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0