Titles you rated
ConclaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0