Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Confidence Man JPRated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0