Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 1.5
NANARated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 3.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 0.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 3.5