Titles you rated
Summer WarsRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0