Series
Ratings
28
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0