Titles you rated
 NowhereRated ★ 3.5 NowhereRated ★ 3.5
 EqualsRated ★ 4.0 EqualsRated ★ 4.0
 Hidden FaceRated ★ 3.0 Hidden FaceRated ★ 3.0
 Drowning LoveRated ★ 2.0 Drowning LoveRated ★ 2.0
 The Boy and the HeronRated ★ 2.5 The Boy and the HeronRated ★ 2.5
 FallRated ★ 3.0 FallRated ★ 3.0
 Castaway on the MoonRated ★ 3.5 Castaway on the MoonRated ★ 3.5
 Grave of the FirefliesRated ★ 5.0 Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
 Memories of MatsukoRated ★ 5.0 Memories of MatsukoRated ★ 5.0
 Alien: RomulusRated ★ 2.5 Alien: RomulusRated ★ 2.5
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
- PilotRated ★ 4.0
 Once in a SummerRated ★ 3.5 Once in a SummerRated ★ 3.5
 The Scent of LoveRated ★ 3.0 The Scent of LoveRated ★ 3.0
 Japan SinksRated ★ 2.5 Japan SinksRated ★ 2.5
 Drawing CloserRated ★ 3.5 Drawing CloserRated ★ 3.5
 Inside Out 2Rated ★ 3.5 Inside Out 2Rated ★ 3.5
 Northern Limit LineRated ★ 5.0 Northern Limit LineRated ★ 5.0
 Barefoot GenRated ★ 5.0 Barefoot GenRated ★ 5.0
 Man in LoveRated ★ 5.0 Man in LoveRated ★ 5.0