Movies
Ratings
150
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Paradise KissRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
WimbledonRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0