Movies
Ratings
720- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
CocktailRated ★ 2.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Battle King!! Map of the Mind Part 1Rated ★ 0.5- Battle King!! We'll Rise AgainRated ★ 0.5
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 3.0
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: A Funny Thing Happened on the Way to Thor's HammerRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: The ConsultantRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5