Movies
Ratings
175
James and the Giant PeachRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0- Lucky DogRated ★ 4.5
The Story of SouleymaneRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 2.5
Memoir of a SnailRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Cat SoupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0