Titles you rated
Smiling Friends Season 2Rated ★ 4.5
Smiling FriendsRated ★ 4.5
Jentry Chau vs. The UnderworldRated ★ 3.0
F is for FamilyRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Cuphead Show! Season 3Rated ★ 3.5
Inside Job Part 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 4.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Hazbin HotelRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
KaibaRated ★ 4.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Boss Baby: Back in BusinessRated ★ 4.5
The Boss Baby: Back in Business Season 3Rated ★ 4.5