Titles you rated
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Choose or DieRated ★ 2.0
Valley of the DeadRated ★ 3.0
20 Million Miles to EarthRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0
Curse of ChuckyRated ★ 2.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Friday the 13th: The Final ChapterRated ★ 2.5
Halloween KillsRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 4.0
FreakyRated ★ 3.5
HellRated ★ 3.5
The FogRated ★ 2.0
Big KillRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5
Evil Dead TrapRated ★ 2.5
Escape from New YorkRated ★ 4.0