Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The PlotRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 3.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5