Titles you rated
My NameRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 4.0- LarvaRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
Ninja Hattori-kunRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Cloud BreadRated ★ 4.0
Go! AnpanmanRated ★ 4.0