Movies
Ratings
15
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 1.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0