Movies
Ratings
789
21 & OverRated ★ 1.5
Just My LuckRated ★ 2.5- Slow LearnersRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Original SinRated ★ 3.5