Titles you rated
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0