Titles you rated
The MistRated ★ 1.0
One Hour PhotoRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.5
EraserRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5